HAKKIMIZDA

Uzak Işıklar Accessories & Collection; 2008 yılından itibaren faaliyet göstermekte olup, ithal ve yerli özel tasarımlarıyla ışıltı yaratan ürünlerini 2020 yılından itibaren internet üzerinden de müşterilerinin beğenisine sunmaya başlamıştır.

Uzak Işıklar İstanbul’da Kadıköy’de üç, Beşiktaş'ta bir cadde mağazasında ayrıca Brandium AVM, Marmara Forum AVM, Forum İstanbul AVM mağazalarında hizmet vermektedir. Uzak Işıklar, özgün tasarımları ve dünya modasının en güncel modellerini sizlere sunmaktadır. Nikel free ürünlerimiz ile sağlığınızı ön planda tutan Uzak Işıklar Accessories & Collection, kurşun içermeyen ürünlerimiz ile doğaya saygılı çevre dostudur.  Kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden, yenilikçi tasarımlara imza atan Uzak Işıklar Accessories & Collection, zarafeti modayla; şıklığı detaylarla harmanlayarak vazgeçilmez olmanın sorumluluğu ile hizmet vermektedir.

Kalite politikası olarak müşterilerin her türlü bijuteri ihtiyacını karşılayarak,  kısa ömürlü basit tasarımlar yerine, uzun ömürlü ürünlerle koleksiyonunu oluşturmaktadır. Bu amaçla müşterilerine daha kalıcı, daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sunmaya, yenilikçi olmaya, fark yaratmaya ve dinamizme büyük önem vermektedir.

 

Kadrosu, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi, satış desteği ile müşterilerin vazgeçilmezi olmaya devam edecektir.